Newsy

Sukces marki Thermatec na czeskich targach InfoTHERMA

Międzynarodowe targi w Ostrawie odbywały się w tym roku po raz 29., skupiając wokół siebie najważniejszych producentów, instalatorów, serwisantów z Europy i świata.

Niby wszystko możemy zobaczyć w sieci, a jednak targi InfoTHERMA w Ostrawie wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zobaczyć, dotknąć, sprawdzić co w środku, omówić i porozmawiać w realu - tak lubimy najbardziej. Ostrawa, kolejny raz dziękujemy za tak wspaniałe przyjęcie naszych urządzeń. Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko - nie spodziewaliśmy, że pompy ciepła Thermatec będą aż tak popularne!

Przypominamy, że od 2023 roku urządzenia Thermatec dostępne są na rynku czeskim. Na targach w Ostrawie, które odbyły się 22-25 stycznia br. nasze produkty reprezentował nasz przedstawiciel - Autoryzowany Dystrybutor Thermatec - TERM eko TEPLO s.r.o. doświadczona firma, który dzieli z nami pasje do ekologicznych i wydajnych rozwiązań grzewczych. Ze współpracy z tą firmą jesteśmy szczególnie dumni.

Warto dodać, że targi InfoTHERMA w Ostrawie odbywały się w tym roku już po raz 29., skupiając wokół siebie najważniejszych producentów, instalatorów, serwisantów nie tylko z Czech, ale również z Europy i świata. To miejsce, w którym firmy mają możliwość zaprezentowania swoich urządzeń, innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, a także zapoznania się z najnowszymi trendami dot. nowoczesnego i przyjaznego środowisku ogrzewania naszych domów.

To były bardzo udane dni. Dziękujemy!

Artykuł Sukces marki Thermatec na czeskich targach InfoTHERMA