Kariera

Pracownik administracyjno-biurowy

Poszukujemy energicznej osoby do pracy jako Pracownik administracyjno-biurowy, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz odpowiedzialny za obsługę klienta zewnętrznego i wewnętrznego, obsługę biura, wsparcie w zakresie przygotowywania umów z partner

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z administracją i biurem,
  • koordynacja działań związanych z obsługą klientów,
  • zbieranie danych, analiza i raportowanie danych,
  • sporządzanie pism, prezentacji oraz podsumowań,
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy (możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży, dotacji, marketingu),
  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym mailowej.

Wymagania:

  • oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, marketing, prawo),
  • biegła obsługa komputera,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana,
  • dokładność i rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B. mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia / umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • praca w biurze od poniedziałku do piątku,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • benefity pracownicze (m. in. MultiSport),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży HVAC i OZE.

Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do sukcesu marki THERMATEC, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. Brak klauzuli RODO uniemożliwi udział kandydata w procesie rekrutacji.

Kariera - Pracownik administracyjno-biurowy