Kariera

Handlowiec / Doradca Techniczny ds. Pomp Ciepła klienta instytucjonalnego

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego Handlowca, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę klienta instytucjonalnego w zakresie ofert z branży OZE, ze szczególnym uwzględnieniem pomp ciepła dużej mocy.

Główne obowiązki:

  • doradztwo i sprzedaż Klientom wysokiej jakości rozwiązań z branży OZE,
  • analiza potrzeb klientów oraz dostosowanie oferty do wymagań klienta,
  • obsługa klienta instytucjonalnego,
  • prowadzenie prezentacji oraz pokazów produktowych dla klientów i partnerów,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • współpraca z partnerami handlowymi THERMATEC,
  • współpraca z działem technicznym w celu przygotowania ofert i analiz technicznych,
  • budowanie zespołu przedstawicieli handlowych,
  • udział w targach branżowych, konferencjach oraz eventach.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży pomp ciepła lub ogrzewania,
  • znajomość podstaw technicznych związanych z doborem i pracą pomp ciepła z tymi urządzeniami, szczególnie z pompami dużych mocy,
  • znajomość schematów hydraulicznych,
  • doświadczenie w sprzedaży lub naturalne predyspozycje do tego typu pracy,
  • umiejętność prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B / umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, adekwatny do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
  • wsparcie merytoryczno-techniczne doświadczonych menedżerów,
  • niezbędne narzędzia (m.in. laptop, telefon, wirtualna platforma)
  • benefity pracownicze (m.in. MultiSport),
  • transparentną komunikację.

Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do sukcesu marki THERMATEC, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. Brak klauzuli RODO uniemożliwi udział kandydata w procesie rekrutacji.

Kariera - Handlowiec / Doradca Techniczny ds. Pomp Ciepła klienta instytucjonalnego